O nas

Trybunalska City Pub to nowoczesna restauracja, w której aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego gościa staramy się trzymać najwyższe europejskie standardy.

W samym centrum lubelskiego Starego Miasta, przy ul. Rynek 4, na czterech kondygnacjach designersko odrestaurowanej XVII wiecznej kamienicy stworzyliśmy niepowtarzalny klimat. Trybunalska to ściśle połączone ze sobą elementy, składające się w jedną całość : restauracja, pub, cocktail bar, cukiernia, piekarnia, kawiarnia oraz hotel. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 7 :00 do ostatniego Gościa.

Bardzo ważna jest nasza załoga. Cały nasz zespół dba o to, aby wizyta w naszych wnętrzach była dla Państwa czasem pełnym inspiracji i nowych doświadczeń.

Na samym dole przy wejściu do całego kompleksu Trybunalskiej przywita Państwa zapach świeżo parzonej kawy z naszej kawiarni, która jako jedna z nielicznych w Lublinie może pochwalić się profesjonalnie wyszkolonymi baristami i kawą z najlepszych europejskich palarni.

W witrynie cukierniczej codziennie prezentują się ze smakiem się tarty, serniki i inne wypieki, które przygotowywane są na miejscu przez profesjonalnego cukiernika. Po prawej znajdują się Delikatesy, gdzie można kupić pieczywo naszego wypieku, paczkę kawy, kawowe gadżety, wina, naszą domową cytrynówkę i wiele innych.

Dalej za częścią kawiarnianą znajduje się nasza główna sala - serce Trybunalskiej z cockail barem. To tu mogą Państwo usiąść przy wygodnych stolikach i zjeść pyszny posiłek wybrany z autorskiego menu szefa kuchni - Jarka Saka. Połączenie tradycji i nowoczesności cechuje nie tylko nasze wnętrza ale również kuchnię. Dania, które serwujemy to głównie nowoczesna kuchnia polska z elementami fusion. Karta dań zawsze jest dostosowana do pory roku i dostępnych na rynku składników.

Sala na parterze połączona jest z otwartą pizzerią i piekarnią, gdzie każdy może zajrzeć i zobaczyć jak powstaje nasza pizza neapolitańska wypiekana w piecu opalanym drewnem oraz pachnące pieczywo w tym mini trybunalskie cebularze, chleby, drożdzówki i bagietki.

 

Na pierwszym piętrze znajduje się bar zaopatrzony w różnorodne trunki oraz piwa, także z browarów rzemieślniczych. Pierwsze piętro to również sala restauracyjna. 

Kolejne piętra to klimatyzowana sala szkoleniowo- konferencyjna oraz wygodne pokoje hotelowe z telewizją, bezpłatnym dostępem do Internetu oraz łazienkami.

Trybunalska połączona jest z obiektem hotelowym Avatary Miasta - to wyjątkowe, nowoczesne  pokoje w wysokim standardzie. Nasi Goście jadają wspolne śniadania w głównej sali z kawą z naszej kawiarni i pachnącym pieczywem własnego wypieku.

W sezonie letnim do dyspozycji naszych Gości mamy duży ogródek z niepowtarzalnym widokiem na Rynek.

Kamienica, w której siedzibę obecnie ma Trybunalska ma też swoją wyjątkową historię. W czasie remontu, w jednej ze ścian odnaleźliśmy szklane negatywy przedwojennych zdjęć mieszkańców lubelskiego Starego Miasta. Zostały wykonane przez fotografa, który w tej kamienicy mieszkał. Przekazaliśmy je do Teatru NN i teraz wiele tych zdjęć można zobaczyć w oknach remontowanych lubelskich kamienic. Nieznane są nazwiska tych osób, ale ich twarze przypominają nam o wielokulturowej historii Lublina.