O nas

 

Trybunalska City Pub to nowoczesna restauracja, w której staramy się trzymać najwyższe europejskie standardy,  aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego gościa. W samym centrum lubelskiego Starego Miasta przy Ul. Rynek 4, na czterech kondygnacjach  designersko odrestaurowanej XVII wiecznej kamienicy stworzysliśmy niepowtarzalny klimat. Trybunalska to ściśle połączone ze sobą elementy, skłądające się w  jedną całość : restauracja, pub, cocktail bar, cukiernia, piekarnia, kawiarnia oraz hotel. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 7 rano do ostatniego Gościa.

Bardzo ważna jest tu załoga. Nad wszystkimi czuwają dwie młode dziewczyny: Agata i Renata, które w tym miejscu odnalazły swoje powołanie. Cały nasz zespół dba o to, aby wizyta w naszych wnętrzach była dla Państwa czasem pełnym inspiracji i nowych doświadczeń. 

Na samym dole  przy wejściu do całego kompleksu Trybunalskiej przywita Państwa zapach świeżo parzonej kawy z naszej kawiarni, która jako jedna z nielicznych w Lublinie może pochwalić się profesjonalnie wyszkolonymi baristami i kawą z najlepszych światowych palarni. W witrynie cukierniczej codziennie pysznią się tarty, serniki i inne wypieki, które przygotowywane są na miejscu przez cukiernika Michała. Na pierwszym piętrze znajduje się cocktail bar zaopatrzony w różnorodne trunki, nad którym czuwa Michael oraz piwa z browarów rzemieślniczych, na których najlepiej zna się Mateusz.  Pierwsze pietro to również sala restauracyjna. To tu mogą Państwo usiąść przy wygodnych stolikach i zjeść pyszny posiłek wybrany z autorskiego menu  szefa kuchni - Jarka Saka.  Połączenie tradycji i nowoczesności cechuje nie tylko nasze wnętrza ale również kuchnię. Dania, które serwujemy to głównie  nowoczesna kuchnia polska z elementami fusion.  Karta dań zawsze jest dostosowana do pory roku i dostępnych na rynku składników. Kolejne piętra to sala szkoleniowo- konferencyjna oraz wygodne pokoje hotelowe z telewizją, bezpłatnym dostępem do Internetu oraz łazienkami.

 Trybunalska kamienica ma też swoją, wyjątkową historię. W czasie remontu, w jednej ze ścian, odnaleźliśmy szklane negatywy przedwojennych zdjęć mieszkańców lubelskiej starówki. Zostały wykonane przez fotografa, który w tej kamienicy mieszkał. Przekazaliśmy je do Teatru NN i teraz wiele tych zdjęć można zobaczyć w oknach remontowanych lubelskich kamienic. Nieznane są nazwiska tych osób, ale ich twarze przypominają nam o wielokulturowej historii Lublina.