Menu kawowe

 

Kawa to nasza prawdziwa pasja! Kreujemy trendy picia dobrej kawy wśród okolicznych mieszkańców oraz turystów odwiedzających nas w sezonie wakacyjnym. 

Naszym gościom oferujemy kawę na najwyższym poziomie. Nasi bariści, to ludzie, którzy w swoja pracę wkładają całe swoje serce. Pracujemy na sprzęcie Nouva Simonelli II, który był oficjalnym ekspresem mistrzostw świata baristów „World Barista Championship" w latach 2012-2014. W ziarno zaopatrujemy się w najlepszych polskich palarniach. Stale współpracujemy z lokalną marka Kafe 2009 oraz z warszwaską palarnią Kofi Brand. Do grona naszych przyjaciół należy także mistrz świata rosterów 2015 Audun Sorboten.

Nasi bariści słyną nie tylko z pysznego esspresso, ich specjalnością jest również latte art, więc nasza kawa cieszy podniebienie jak również i oko. 

Jako pierwsi w Lublinie wprowadziliśmy "Slow coffees"  W swoim menu mamy również szeroki wybór kaw parzonych metodami alternatywnymi. Drip, chemex i aeropress to codzienne atrybuty naszych baristów. 

W naszych progach często odbywają się kawowe eventy; zarówno warsztaty jak i cuppingi. W 2015, na Pro- Infuzji gościliśmy baristów z całego kraju.